شرکت حایرفام قائم، بزرگترین تولید کننده فوم‌های بسته‌بندی، بلوک‌های سقفی، ورق‌های عایق، پالت‌های صنعتی، عایق‌ ماندگار و عایق‌های کف

شرکت حایرفام

درباره حایرفام

شرکت حایرفام فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ به منظور تامین فوم های بسته بندی گروه صنعتی انتخاب (اسنوا،DEWOO) آغاز نمود. لذا از آن جا که توسعه کمی و کیفی همواره از سیاست های اصلی این شرکت بوده است، با افزایش فضاها و امکانات تولیدی خود توانست پاسخگوی درخواست ها و سفارشات متعددی از شرکت های دیگر نیز باشد و در دی ماه ۱۳۸۶ موفق به اخذ پروانه بهره برداری با ظرفیت سالانه ۱۱۰۰۰ تن از انواع محصولات فوم پلی استایرن گردید.

شرکت حایرفام در سال ۱۳۸۶ محدوده فعالیت خود را گسترش داد و با استفاده از تحقیق و توسعه فراگیر و بهره گیری از فناوری روز دنیا، نسبت به نصب و راه اندازی خطوط تولید اتوماتیک فوم های بسته بندی، بلوک های سقفی و ورق های عایف صوتی و حرارتی اقدام نمود.

پیرو مبحث ۱۹ مقررات ملی ساختمان و مسکن ایران (بهینه سازی انرژی) شرکت در سال ۱۳۸۹ اقدام به توسعه کارخانه به منظور راه اندازی خطوط تولید با هدف ارائه محصولات صنعتی ساختمان مانند ICF و عایق های گرمایش از کف، نموده است.

این شرکت موفق گردید با استفاده از تکنولوژی ICF، پروژه های ساختمانی در شهرهای اصفهان و دیگر شهرها اجرا نماید. یکی از افتخارات این شرکت اجرای پروژه هایی از جمله پروژه پتروشیمی پلی استایرن انتخاب واقع در شهر عسلویه به وسیله قالب عایق ماندگار می باشد.

محصولات

فوم های بسته بندی صنایع مختلف(یونولیت)

قالب های عایق ماندگار (ICF)

پانل عایق گرمایش از کف

بلوک سقفی پلی استایرن

ورق عایق فوم پلی استایرن

قالب های فوم پلی استایرن

اطلاعات تماس شرکت حایرفام قائم

آدرس و تلفن دفتر مركزي:

اصفهان، خیابان آمادگاه،مجتمع گلدیس

ورودی سوم،طبقه دوم،واحد ۳۲۷

۰۳۱-۳۲۲۳۹۴۸۶

۰۳۱-۳۲۲۳۹۴۸۵

آدرس و تلفن تماس كارخانه:

اصفهان، شهرک صنعتی مورچه خورت

خیابان شیخ بهایی سوم، پلاک ۱۴۱

۰۳۱-۴۵۶۴۳۴۸۹

۰۳۱-۴۵۶۴۳۴۹۰

وبسایت شرکت حایرفام قائم