جدیدترین طراحی‌ها و محصولات توکار آشپزخانه اسنوا در قالب غرفه‌ای به بازدیدکنندگان پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تهران معرفی می‌شود

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی انتخاب، پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تهران از روز ۱۸ الی ۲۱ مردادماه، میزبان علاقه‌مندان صنعت ساختمان و فنّاوری‌های مربوط به آن ازجمله فنّاوری‌های لوازم‌خانگی و محیط آشپزخانه است.

اسنوا با داشتن سبد کاملی از محصولات لوازم‌خانگی، در تولید محصولات توکار آشپزخانه نیز به خوبی وارد شده و سبد کاملی از این محصولات توکار ازجمله لباس‌شویی توکار، ظرف‌شویی توکار، ماکرو ویو، ماکرو فر و بخارپز توکار؛ قهوه ساز و کشوی گرم‌کن توکار به همراه هود، ظرف‌شویی، فر و اجاق گازهای صفحه‌ای توکار را به بازار لوازم‌خانگی عرضه کرده است.

محصولات توکار اسنوا که آشپزخانه‌ای کامل از محصولات توکار را در دسترس مصرف‌کنندگان قرار می‌دهد، در سالن ۳۸ پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعتی ساختمان به صورت غرفه‌ای در دسترس علاقه‌مندان برای بررسی و تبادل‌نظر قرار دارد.

پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تهران با حضور شرکت‌های مختلف داخلی و خارجی، از ۱۸ لغایت ۲۱ مردادماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپاست.