دفتر مرکزی دوو الکترونیک در ایران با حضور مقامات ارشد دوو الکترونیک کره جنوبی و گروه صنعتی انتخاب در تهران افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی انتخاب، یونگ سو شین (Jung Soo Shin) مدیر عملیاتی گروه دانگبو کره جنوبی به عنوان هلدینگ مادر دوو الکترونیک کره جنوبی که در رأس هیئتی وارد تهران شده بود، با مقامات ارشد گروه صنعتی انتخاب دیدار و گفتگو کرده و از چهار فروشگاه‌ اختصاصی محصولات لوازم خانگی این برند در خیابان امین‌حضور تهران بازدید کرد.

در این دیدار و بازدید که با حضور امین منانی قائم‌مقام گروه صنعتی انتخاب و دیگر مدیران ارشد گروه صنعتی انتخاب و برند دوو الکترونیک همراه بود، دو فروشگاه اختصاصی محصولات دوو الکترونیک در خیابان جمهوری تهران به عنوان یکی از بازارهای اصلی برندهای لوازم‌خانگی تهران، با حضور مدیران ارشد گروه صنعتی انتخاب ایران و دانگبو کره جنوبی افتتاح شد.

افتتاح دفتر مرکزی دوو الکترونیک در تهران، دیگر برنامه سفر مدیر عملیاتی گروه دانگبو کره جنوبی به ایران بود که در سه راه امین حضور افتتاح شد و از این پس برنامه‌های شبکه فروش دوو الکترونیک در کل کشور را به صورت متمرکز با برنامه‌ریزی جدید به پیش می‌برد.

یونگ سو شین در جریان بازدید خود از چهار فروشگاه اختصاصی محصولات دوو الکترونیک در خیابان امین حضور، ضمن تقدیر از فعالیت مثبت مدیران این فروشگاه‌ها، با اهدای تندیس از فعالیت‌های آن‌ها تقدیر کرد.

بازدید از کارخانه‌های تولیدی گروه صنعتی انتخاب و نشست مشترک با مدیران ارشد گروه صنعتی انتخاب، از دیگر برنامه‌های سفر دو روزه هیئت عالی‌رتبه دانگبو کره جنوبی به ایران بود.

گفتنی است، گروه دانگبو کره جنوبی از سال ۲۰۱۳ با خرید سهام دوو الکترونیک کره جنوبی به مالک جدید این برند محبوب لوازم‌خانگی دنیا تبدیل شده است که طی قراردادی با گروه صنعتی انتخاب، در زمینه تولید کالا، توزیع و مارکتینگ برند دوو الکترونیک در بازار ایران مشارکت و همکاری دارد.

هم‌اکنون شبکه فروش لوازم‌خانگی دوو الکترونیک با دارا بودن بیش از ۱۳ دفتر منطقه‌ای در سطح کشور و نیروهای نخبه فروش، از گسترده‌ترین شبکه‌ها فروش محصولات لوازم‌خانگی در ایران محسوب می‌شود.